مقایسه
پژمان

پژمان

صنایع دستی پژمان یکی از مبتکران و خلاقان صنایع دستی که توانسته با کمترین امکانات بهترین وسایل خلق کنند و توانسته  خود را جزو بهترین تولید کنندگان محصولات چوبی در ایران قرار دهد .

ادامه مطلبShow less
پژمان
جنس چوب : گردو سایز : 35*35 سانتیمتر ضدآب و مقاوم کار دست ساز میباشد و شکل آن بصورت تصادفی و متفاوت بر اساس شکل چوب تغییر خواهد کرد.
پژمان
جنس چوب : توسکا (قابلیت ساخت با چوبهای دیگر را نیز دارد) سایز : 30*40 سانتیمتر ضدآب و مقاوم کار دست ساز میباشد و شکل آن بصورت تصادفی و متفاوت بر اساس شکل چوب تغییر خواهد کرد.
پژمان
جنس چوب : بلوط (قابلیت ساخت با چوبهای دیگر را نیز دارد) سایز : 40*40 سانتیمتر ضدآب و مقاوم کار دست ساز میباشد و شکل آن بصورت تصادفی و متفاوت بر اساس شکل چوب تغییر خواهد کرد. *قیمت بدون شیرآلات میباشد.
پژمان
جنس چوب : افرا (قابلیت ساخت با چوبهای دیگر را نیز دارد) سایز : 90*45 سانتیمتر ضدآب و مقاوم کار دست ساز میباشد و شکل آن بصورت تصادفی و متفاوت بر اساس شکل چوب تغییر خواهد کرد.
پژمان
جنس چوب : گردو (قابلیت ساخت با چوبهای دیگر را نیز دارد) سایز : 30*45 سانتیمتر ضدآب و مقاوم کار دست ساز میباشد و شکل آن بصورت تصادفی و متفاوت بر اساس شکل چوب تغییر خواهد کرد.
پژمان
جنس چوب : افرای سفید (قابلیت ساخت با چوبهای دیگر را نیز دارد) سایز : 170*90 سانتیمتر ضدآب و مقاوم کار دست ساز میباشد و شکل آن بصورت تصادفی و متفاوت بر اساس شکل چوب تغییر خواهد کرد.
پژمان
جنس چوب : روس (قابلیت ساخت با چوبهای دیگر را نیز دارد) سایز : 30*45 سانتیمتر ضدآب و مقاوم کار دست ساز میباشد و شکل آن بصورت تصادفی و متفاوت بر اساس شکل چوب تغییر خواهد کرد.
پژمان
جنس : چوب چنار و لاک آلمانی (قابلیت ساخت با چوبهای دیگر را نیز دارد) سایز : 50*50 سانتیمتر ضدآب و مقاوم کار دست ساز میباشد و شکل آن بصورت تصادفی و متفاوت بر اساس شکل چوب تغییر خواهد کرد.
پژمان
جنس : چوب گردو و لاک آلمانی قابلیت ساخت با چوبهای دیگر را نیز دارد سایز :45*45سانتیمتر ضدآب و مقاوم کار دست ساز میباشد و شکل آن بصورت تصادفی و متفاوت بر اساس شکل چوب تغییر خواهد کرد.
پژمان
جنس : چوب افرا آنتی باکتریال و مقاوم دربرابر حرارت سایز :230*50 سانتیمتر ضدآب کار دست ساز میباشد و شکل آن بصورت تصادفی و متفاوت بر اساس شکل چوب تغییر خواهد کرد.
نمایش 1 تا 10 از 10 مورد

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم