مقایسه

درباره ما

چرا اینترنتی خرید کنیم؟

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا . دیگر کمتر کسی برای خرید کالا ، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند .

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند . مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر ، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد . از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود .

چرا ایران دک؟

ایران دک با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران ، تلاش می‏‌کند تا نیازهای مشتریان را دربخش دکوراسیون برآورده سازد . ارائه قیمت‏‌های رقابتی و مناسب ، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های ایران دک محسوب می‌شود . ایران دک با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان ، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد . طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و ایران دک نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد . کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت ایران دک و خدمات ارائه شده در آن ، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در ایران دک بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی ، انتخاب و خرید کالا در وب سایت ایران دک ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند .

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم