لیست محصولات این تولید کننده آراد چوب

گروه تولیدی آراد چوب : در سال 1382 با ساختار منسجم تشکیل گردید و در زمینه طراحی و تولید انواع میز های جلو مبلی،عسلی و غذا خوری توانسته با ارائه محصولاتی متمایز در کیفیت و با اتکا به اعتماد شما مشتریان گرامی در زمره مجموعه های بزرگ تولید کنندگان محصولات چوبی قرار گیرد.

گروه تولیدی آراد چوب : در سال 1382 با ساختار منسجم تشکیل گردید و در زمینه طراحی و تولید انواع میز های جلو مبلی،عسلی و غذا خوری توانسته با ارائه محصولاتی متمایز در کیفیت و با اتکا به اعتماد شما مشتریان گرامی در زمره مجموعه های بزرگ تولید کنندگان محصولات چوبی قرار گیرد.گروه تولیدی آراد چوب جایگاه امروز خویش را مرهون پایبندی به اصولی همچون حفظ و تلاش برای  ارتقای کیفیت محصولات،طراحی به روز،تنوع در محصولات،انعطاف در تولیدات،مشتری مداری،تکریم مشتریان و به کار گیری پرسنلی مجرب و متعهد،تجهیزاتی پیشرفته و دقیق در کنار اتحاد و توجه بی دریغ شما عزیزان به عنوان سرمایه های معنوی خویش می باشد.


هم اکنون محصولات ما در بیش از بیست استان در سراسر کشور و همچنین در فروشگاه اینترنتی ایران دک در حال توزیع می باشد.ما برآنیم تا با تکیه بر اصل جلب رضایت مشتریان خویش به عنوان اصلی ترین سرمایه شرکت در سطح کشور،محصولاتی بی دلیل ارائه نماییم.

ادامه مطلب
  • شبکه ای
  • لیست
ناموجود
کد محصول : Aradchoob-115

جنس پایه های این میز از چوب و جنس روی کار از ام دی اف سفید رنگ طرح خش دار می باشد. این محصول را می توان با ترکیب رنگی که صفحه روی کار به رنگ سفید و پایه کار به رنگ قهوه ای سوخته یا فندقی باشد سفارش داد .

ناموجود
کد محصول : Aradchoob-111B

جنس پایه های این میز از اچ دی اف و جنس روی کار از شیشه 0.5 میلی متری به رنگ مشکی می باشد. این محصول را می توان در رنگ قهوه ای سفارش داد .

ناموجود
کد محصول : Aradchoob-111

جنس پایه های این میز از پی وی سی و جنس روی کار از شیشه 0.5 میلی متری به رنگ مشکی می باشد. این محصول را می توان در رنگ سفید سفارش داد .

ناموجود
کد محصول : Aradchoob-502

جنس پایه های این میز از پی وی سی و جنس روی کار از شیشه 0.5 میلی متری به رنگ مشکی می باشد. این محصول را می توان در رنگ سفید سفارش داد .

ناموجود
کد محصول : Aradchoob-405

جنس پایه های این میز از چوب و جنس روی کار از ام دی اف ( با ضخامت 20 میلی متر ) با روکش هایگلس ضد آب می باشد. این محصول را می توان در رنگ های گردویی-سفید و قهوه ای ( سوخته )-سفید سفارش داد .

تماس بگیرید
کد محصول : Aradchoob-113

جنس پایه های این میز از چوب و جنس روی کار ترکیبی از چوب به رنگ پایه های میز و شیشه 0.5 میلی متری به رنگ مشکی می باشد. این محصول را می توان در رنگ های سفید یا قهوه ای ( سوخته ) سفارش داد .

ناموجود
کد محصول : Aradchoob-509

جنس پایه های این میز از ام دی اف با روکش چوب و جنس روی کار از ام دی اف ( با ضخامت 20 میلی متر ) با روکش هایگلس ضد آب می باشد. این محصول را می توان در رنگ های گردویی-سفید و قهوه ای ( سوخته )-سفید سفارش داد .

لغزنده