سینک چوبی

در این گالری می توانید از انواع سینک های دست ساز از چوب های درجه یک را مشاهده و تهیه فرمایید .

سینک چوبی

  • شبکه ای
  • لیست
ناموجود
کد محصول : Pezhman-06

جنس چوب : توسکا(قابلیت ساخت با چوبهای دیگر را نیز دارد)سایز : 30*40 سانتیمترضدآب و مقاومکار دست ساز میباشد و شکل آن بصورت تصادفی و متفاوت بر اساس شکل چوب تغییر خواهد کرد.

ناموجود
کد محصول : Pezhman-05

جنس چوب : روس(قابلیت ساخت با چوبهای دیگر را نیز دارد)سایز : 30*45 سانتیمترضدآب و مقاومکار دست ساز میباشد و شکل آن بصورت تصادفی و متفاوت بر اساس شکل چوب تغییر خواهد کرد.

ناموجود
کد محصول : Pezhman-04

جنس چوب : گردو(قابلیت ساخت با چوبهای دیگر را نیز دارد)سایز : 30*45 سانتیمترضدآب و مقاومکار دست ساز میباشد و شکل آن بصورت تصادفی و متفاوت بر اساس شکل چوب تغییر خواهد کرد.

ناموجود
کد محصول : Pezhman-03

جنس چوب : افرا(قابلیت ساخت با چوبهای دیگر را نیز دارد)سایز : 90*45 سانتیمترضدآب و مقاومکار دست ساز میباشد و شکل آن بصورت تصادفی و متفاوت بر اساس شکل چوب تغییر خواهد کرد.

ناموجود
کد محصول : Pezhman-02

جنس چوب : بلوط(قابلیت ساخت با چوبهای دیگر را نیز دارد)سایز : 40*40 سانتیمترضدآب و مقاومکار دست ساز میباشد و شکل آن بصورت تصادفی و متفاوت بر اساس شکل چوب تغییر خواهد کرد.*قیمت بدون شیرآلات میباشد.

ناموجود
کد محصول : Pezhman-01

جنس چوب : گردوسایز : 35*35 سانتیمترضدآب و مقاومکار دست ساز میباشد و شکل آن بصورت تصادفی و متفاوت بر اساس شکل چوب تغییر خواهد کرد.

لغزنده